ПУШКАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дистанційне навчання

Увага! Дистанційне навання учнів КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст." здійснюється на  «Google Classroom»

Результати пошуку

Результати веб-пош

ТОП системи для онлайн-навчання

Moodle  – безкоштовна і відкрита система управління навчанням, яка може поєднувати у собі комунікацію між викладачами та студентами. Надає безліч можливостей, серед яких: виконання завдань, завантаження файлів, обмін повідомленнями, оцінювання та календар подій. Також, у Moodle інтегровані сучасні технології для перевірки робіт на плагіат плагіатчекером Unicheck.

Google Classroom — безкоштовний веб-сервіс для обміну файлами. У сервісі можна завантажувати роботи, редагувати їх, оцінювати тестові або контрольні роботи. Для початку роботи сервісу достатньо мати лише пошту Google (Gmail). Сервіс може допомогти не випасти з процесу навчання як маленьким школам, так і великим закладам освіти.

Джерело:https://osvita.ua/news/71748/

Портал «Дія. Цифрова платформа» - це проєкт Президента України, що його втілює Міністерство цифрової трансформації в рамках своєї мети: навчити громадян цифрових навичок.

Всеукраїнська школа онлайн(ВШО) - це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес.

Поради та правила для учнів для якісного дистанційного навчання:
  1. З понеділка по п'ятницю згідно розкладу долучайся до роботи в Google Classroom з навчальних предметів.
  2. Долучайся до он-лайн уроків, відеотрансляцій, які запропонує вчитель
  3. Обов'язково приєднуйся до відеоуроків через сервіс Google Meet
  4. Переглядай,опрацьовуй та вивчай матеріали, запропоновані вчителями в Google Classroom з певного навчального предмету.
  5. Уважно прочитай інструкцію вчителя-предметника щодо виконання навчального завдання чи вправ.
  6. Вчасно виконуй домашні завдання та надсилай вчителю фото виконаних письмових завдань відповідно до термінів виконання.
  7. Письмові завдання виконуй в робочих зошитах та по закінченню навчання з використанням елементів дистанційного, надай роботи вчителю.
  8. Для отримання індивідуальних консультацій з предмету тримай зв'язок з вчителем через  засоби зв'язку (Електронна пошта, телефон, Вайбер, Інстаграм, Телеграм.)
  9. Дотримуйся правил роботи з комп'ютерною технікою та вчасно роби перерви для відпочинку.
  10. Правильно розподіляй час для опрацювання, вивчення матеріалу  та виконання домашніх завдань.
  11.  Не накопичуй багато невиконаних домашніх завдань!
  12. Сплануй час для навчання  та відпочинку.
  13. У разі виникнення проблемних питань тримай зв'язок з класним керівником, який підкаже шляхи рішення.
  14. Виконуй завдання самостійно, дотримуючись правил академічної доброчесності.
  15. Користуйся правилами безпечного інтернету.