ПУШКАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Зарахування дітей до ПУШКАРІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

1.Прийом дітей до ліцею здійснюється на БЕЗКОНКУРСНІЙ ОСНОВІ

ВІДПОВІДНО ДО НАКАЗУ МОН УКРАЇНИ від 16.04.2018 р. № 367"Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

2. До школи дитину зараховують на підставі наказу директора і наступних документів, поданих батьками, або особами, що їх заміняють:

• заяви на ім`я директора школи;
  • копії  свідоцтва про народження дитини;
  • медичної картки встановленого зразка

3.Для зарахування дітей до 1-го класу прийом заяв та документів, перелічених вище, розпочинається з 01.04. та завершується 31.05. поточного року.

Впродовж 1-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, що не виключає  права батьків подавати заяви після 15 червня.

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування не є обов`язковим.

Наказом МОЗ України від 16.08.2010 № 682 затверджена "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов`язкового медичного профілактичного огляду (форма № 086/1о),яка містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізичною культурою.Вищезазначена форма заповнюється на дітей для зарахування до закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Класні керівники 1-х класів у 2023-2024 н.р.

П.І.П.

Категорія, педзвазння