ПУШКАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

2020-2021 н.р.

Всі відеоролики та фотозвіти можна переглянути у групі нашого закладу у Фейсбук

•  3 лютого, у КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст." відбулася виховна година для учнів 3-А і 3-Б кл. "Добро починається з тебе" яку провела вихователь групи продовженого дня Котко О.А.

• Минає місяць лютий. За цей період у закладі освіти були проведені рейди:

- перевірка класних куточків(5-11кл.);

- озеленення класних кімнат(5-11кл.);

- перевірка стану шкільних підручників(1-11кл.)

• Відбулися святкові заходи до дня Святого Валентина, міжнародного дня рідної мови (1-11кл.).
  • Вечора зустрічі поколінь, на жаль, в цьому році не відбулося, але на сайті закладу освіти викладено матеріали про ювілейні випуски.
  • Також наша школа долучилася до благодійної акції "Happy Mяу для Мурчика". Учні з великим задоволенням приносили корм, крупи та ліки для безпритульних тварин (1-4кл.)
  • У школі пройшов єдиний урок, приурочений до дня Пам'яті Героїв Небесної Сотні та заходи до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.
  • У рамках місячника правового виховання 9-11 класи позмагалися у міжкласному інтерактиві " Правова допомога".

• КЗ" Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст." брав участь у Фестивалі смаколиків у рамках співпраці з громадською організацією БУР. Учні весело провели час, їли солодощі та грали в ігри.

Фестиваль проходив у ІІ етапи:

18.03- для учнів 1-4 класів;

19.03-для учнів 5-11 класів.

Всі кошти отримані класними колективами під час Фестивалю були передані на благодійність для створення молодіжного простору на базі Пушкарівського СБК:

3-А - 921 грн.

3-Б- 150 грн.

4-А - 915 грн.

4-Б - 370 грн.

5-А - 525 грн.

5-Б - 216 грн.

6-А - 925 грн.

6-Б - 102 грн.

7-А - 394 грн.

7-Б - 239 грн.

8-А - 60 грн.

8-Б - 473 грн.

9-Б - 80 грн.

10 - 217 грн.

11 - 276 грн.

Всього по школі було внесено 5863 грн. благодійних внесків.

Захід було проведено з дотриманням чинного законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусрм SARS-CoV-2

• 16 березня, у рамках співпраці з громадською організацією БУР,в КЗ"Пушкарівська СЗШ І-ІІІст", стартував флешмоб " Bookckrossing". Кожен,хто подарує 1 книгу матиме можливість прочитати безліч книг, подарованих іншими учасниками флешмобу.

Будь активним.Час діяти.

• Учні 4-А класу підготували відеолекторій "День Землі", який відзначається 22 квітня кожного року

• #СпільноСильно. Життя в стилі "Еко". Весняний екорейд учнів-волонтерів  нашого закладу по прибиранню навколишнього середовища від сміття

•  У суботу, 24 квітня, у рамках Всесвітнього Дня Землі відбулася акція "Еко-толока" , ініційована громадською організацією БУР. Подяка всім за присутність: учням 10 класу Марченко Софії та Руденко Анні, а також випускниці нашої школи Руденко Катерині, які долучилися до цього заходу.

• 26 квітня - 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Вшановуючи память про  події весни 1986 року, учні 9-А та 11 класів створили інфографіку.
  • Учні 8-А класу провели онлайн годину спілкування, на якій демонстрували відео на тему "Чорнобиль - 86. Не маємо права забути". Відео створили самі учні.

8 й 9 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом В ці дні вшановується подвиг українського народу та його визначний внесок у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

• Класні колективи, вчителі та батьки теж долучилися до відзначення цих дат. Було проведено флешмоб "Вахта пам`яті", під час якого знято відеоролики, на яких діти декламують  вірші, читають прозу. Також пройшли "Години Пам`яті" біля Братської могили села Пушкарівка з покладанням квітів.

• У рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, 19 травня,  у КЗ " Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст." відбувся Єдиний урок " Безпечна дорога додому". У всіх класних колективах пройшли різноманітні заходи: години спілкування, виховні години, квести та ін.
  •  День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.
  • 21 травня у КЗ" Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст." відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

• ​8 червня відбулося Свято, з нагоди вручення Свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9-х класів 2020-2021 н.р.
  • 30 червня відбулося Свято з нагоди вручення Свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11-го класу 2020-2021 н.р.